• Tirane, shesTapet i kuq permase 2x130, cmimi 4.300 lek te reja

Shitet tapet i kush ne gjendje shume te mire si dhe material i forte prej leshi shume rezistent.

Cmimi 4300 lek te reja i diskutueshem

Kontakt: vetem me mesazh ne Whatsupp ose sms nga ora 09.00 deri me 12.00

0674788708
 


WhatsApp
Back
Top