• Tirane, shes Vile 3 Katshe 666 m² 2.600.000 Euro (Rolling Hill Residence, Qendra Tregtare TEG)

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
3 Ministria e jashtme | Brryli
Tipi
Vile
Siperfaqja m²
666 m²
Cmimi Euro
2600000
Zona/Rruga : Rolling Hill Residence, Qendra Tregtare TEG

E vendosur në një nga zonat më elegante dhe të kërkuara të periferisë së Tiranes, kjo vilee rrallë është një vepër e vërtetë arkitekture në Residencën Rolling Hills. Kjo vilë trekatëshe me pamje të mahnitshme nga çdo dritare ofron një stil jetese luksoz dhe komoditet të paevitueshëm.

Kjo vilë e veçantë përfshin pesë dhoma gjumi, çdo njëra e dizajnuar me kujdes për të garantuar komoditetin më të lartë me tualet dhe garderobe personale.
Kuzhine moderne me hapesira te bollshme si dhe nje depo per mbajtjen e erezave dhe ushqimeve me pamje nga oborri, ndërsa dy sallonet e ndenjes ofrojnë hapësira të komode për të pritur mysafirët dhe për të kaluar kohë me familjen.

Ambienti i jashtëm është një prej veçorive më të shquara të kësaj vile. Salloni i ndenjes me dalje drejt pishinës është një oaz i relaksimit dhe freskisë. Oborri i gjerë prej 813 m² i ofron shumë hapësirë për të kaluar kohe me familjaret dhe miqte tuaj ne stinen e veres rreth pishines.
Ne kete kat ndodhet ambjent qe mund te pershtatet per palester,lavanderia,dhe dhome spa me sauna.

*Garazhi i Mbyllur dhe i Jashtëm*
Siguria dhe komoditeti i automjeteve tuaja janë të garantuara me një garazh të mbyllur për të mbajtur makinën tuaj të pajisur me kujdes. Për më tepër, garazhi i jashtëm ofron mundësi shtesë për parkim.

*Pamjet e Mrekullueshme dhe Eksperienca e Banimit*
Në Residencën Rolling Hills, kjo vilë bën një bashkëjetesë harmonike me natyrën rrethuese dhe pamjet e mahnitshme. Kjo është një mundësi e rrallë për të investuar në një ambient të qetë dhe të përjetuarit e një stil jetese luksoz.

Nëse jeni në kërkim të një vendbanimi të veçantë që kombinon elegancën, komoditetin dhe pamjet e natyrës, ky listim në Residencën Rolling Hills është zgjedhja e duhur për ju.
Mos humbni këtë mundësi të rrallë për të ndërtuar një jetë të bukur dhe të pasur në një prej zonave më prestigjioze të Tiranes!
bot78550

Cel. : 0686050331
 


WhatsApp
Back
Top