• Tirane, shes Ure per servis makinash , , , , , , 1,200 €

Tirane
Cmimi Euro
1200
Shitet ure per servis 3.5 ton, ne gjendje shume te mire me cmimin 1200 euro, gjithashtu kemi gjendje dhe vegla te tjera servisesh per shitje.

Cel. : 0696113398
 


WhatsApp
Back
Top