• Tirane, shes toke 290.000 Euro (3 vellezerit kondi, Tirana, Albania)

Tirane
Tipi
toke
Cmimi Euro
290000
Zona/Rruga : 3 vellezerit kondi, Tirana, Albania

TE VILAT AMERIKANE 865 m2 TOKE PER SHITJE!ID: Billion2952

Shitet truall te Vilat Amerikane , ndodhet 1.85 km larg qendres se Tiranes . Lloji i tokës është arë, ka siperfaqe totale 865.65m2 dhe ndodhet në një zonë me perspektivë zhvillimi dhe është një mundësi shumë e mirë investimi pasi ka një lokacion mjaft të favorshëm, e përshtatshme per disa lloje ndertimesh. Toka disponon dokumentacion të rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

https://billionrealty.al/property/9912/te-vilat-amerikane-865-m2-toke-per-shitje-billion2952.html

Cel. : +355692033500
 


WhatsApp
Back
Top