• Tirane, shes Sterilizues biberonash 80 Euro

Tirane
Sterilizues biberonash mikrovale Tommee Tippee i ri i paperdorur, vjen bashke me kutine dhe bashke me kapesen dhe biberonat ne te per bebe 0+muajshe , Te paperdorura

Cel. : 0699533491
 


WhatsApp
Back
Top