• Tirane, shes Sony A7 iii & Lente Sigma 24-70 2.400 Euro

Tirane
Cmimi Euro
2400
Shitet Sony A7 III bashke me Lente Sigma 24-70mm, 2.8 DG DN
Aparati bashke me lenten eshte ne gjendje perfekte, blere para 1 viti I ne Gjermani I ri dhe ka ne total 2,000 shkrepje. Eshte perdorur vetem per hobby jo per fotografi.
Gjendja: 10/10
Shkrepje: 2,000

Cel. : 0698063644
 


WhatsApp
Back
Top