• Tirane, shes Shes krevat bebi/femijesh 120 Euro

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Rr. e Kavajes | 21 Dhjetori
SUPER KREVAT DRURI PER PRINCESHAT TUAJA. ESHTE I PA PERDORUR AS EDHE 1 DITE PER ARSYE EMIGRIMI. KREVATI ESHTE ME KATER SIRTARE PER TE VENDOSUR RROBAT E PRINCESHES TUAJ. BRENDA NE CMIM JANE DYSHEKU KOMOD NE QESE DHE RRJETA PER MUSHKONJAT, SI DHE BORDOT ANSORE, BASHKE ME JORGANIN. PERMASAT JANE GJATESI 124CM, GJERESI 65 CM, LARTESI 95 CM.
VENDODHJA TIRANE, prane Inxhinierise se Ndertimit. ÇMIMI 120 EURO. PER KONTAKTIME NE NR. Cel. +355 69 253 9566

Cel. : +355 69 253 9566
 


WhatsApp
Back
Top