• Tirane, shes Shes Carseat me bazen isofix 400 Euro

Cybex Platinum Car Seat Cloud Z2 i-Size 45-87 cm


Eshte i pershtatshem nga lindja deri 18 muajsh (0 kg - 13 kg).
Streha e levizshme e ben qendrimin e bebit komod si kur eshte ne levizje po ashtu dhe ne makine, dhe ofron mbrojtje nga dielli UPF 50+
Gjithashtu komode tek kjo Carseat eshte qe hapet (shtrihet) ne menyre qe bebi te flej sa me rehat gjate udhetimeve.
Baza isofix Cybex Z2 per makinen rrotullohet 360 grade dhe e bene shume te lehte vendosjen e bebit ne makine
gjendja eshte perfekte dhe prakticiteti i ketyre carseat eshte maksimal!


Cel. : 697071726
 
Back
Top