• Tirane, shes Shes biznes veshjesh 20.000 Euro

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
8 Selvia | Rr. e Dibres | Gj. Partizani
Cmimi Euro
20000
Shitet biznesi i veshjeve tek Rruga e Dibres, ambjenti eshte me qera.Biznesi eshte i kompletuar,me ambjent magazinimi dhe tualet,dhome prove,rafte,manekine dhe furnizim i ri.Mbi 25 vjet ne treg,vendodhja eshte shume e favorshme pasi eshte ne rrugen kryesore, me klientel te sigurt.
Shitet per arsye shendetesore emergjente. Cmimi i diskutueshem.

Cel. : 0696854444
 


WhatsApp
Back
Top