• Tirane, shes Scoter Electric 25500 leke

Skuter Elektrik (Scooter Electric M365). Ka motorr me performance te larte 350W dhe pershkon deri ne 30 km distance me nje karikim te vetem. Eshte i pajisur me ekran per te treguar te dhena te ndryshme si shpejtesia dhe bateria e mbetur. Shpejtesia max 25 km/ore. Praktik ne perdorim dhe ze shume pak vend. Eshte i pajisur edhe me drite LED per te pare ne erresire.

Adresa: Rruga Tre Deshmoret, Tirane

Cel. : 0676740931
 


WhatsApp
Back
Top