• Tirane, shes relax manual per beba 5.000 Leke

Relax per moshen 0-2 vjec
3 pozicione lartesie
Ka dridhje te lehte per te relaksuar bebin, 12 melodi te ndryshme dhe 4 melodi natyre
Veshja cmontohet dhe lahet ne lavatrice

(ne gjendje kam 2 cope, njera nga kto eshte e re ne ktui e paperdorur dhe shitet 8000 lek)

Cel. : 697071726
 
Back
Top