• Tirane, shes Motociklete Yamaha YS 125 Viti 2019, 3.400 Euro

Tirane
Tipi
Motociklete
Viti
2019
Cmimi Euro
3400
Ngjyra.....: e kuqe
KM..........: 19,000

Shitet motorr Yamaha YS 125CC.
Viti i prodhimit 2019
Km:19,000km
Motorri eshte i sapo ardhur nga Gjermania. I paisur me dogane, targat e reja, kolaudim per 2 vite dhe Siguracion per 1 Vit.
Motorri eshte pothuajse i ri dhe i pa gervishtur ne asnje vend.
Disponon 2 celesat origjinale.
Shitet per arsye sepse nuk pershtatet me moshen pasi eshte shum sportiv dhe eshte per djem te rinj.

Cmimi i diskutueshem.
0682186222

Cel. : 0682186222
 


WhatsApp
Back
Top