• Tirane, shes Laptop compaq Presario CQ57 6000 Leke

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Stadiumi Dinamo | Sheshi Willson
Tipi
Laptop
Cmimi Euro
60
Shitet Laptop 15.2 inch Compaq Presario CQ57 ne gjendje shume te mire,dhe ka pase perdorim familjar.

Laptopi ka keto parametra.

Display 15.2 inch
Ram 4 gb
Windows 10 pro upgradet
Procesor intel 1.6GHz
HDD 300Gb
Webcam onboard
Wifi
Usb port
Vga port
Internet kable port.

Kurse bateria nuk punon.

Cmimi 6000 dhe i diskutueshem. Oferta deri me 31 Dhjetor 2024

Kontakt : 0686261441 vetem dergoni mesazh ne Whatsapp ose sms
 


WhatsApp
Back
Top