Kompjutera & Laptop

PC, Notebook, Tablet, iPad, iPod, printer, fotokopje, skaner, software, hardware pjesë këmbimi etj..

Filters

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Laprake | Spitali ushtarak | Dogana
Tipi
Laptop
Cmimi Euro
90
Laptop Lenovo ThinkPad X220 procesor i5 90 eur Laptop Lenovo ThinkPad X220, screen 12inc, procesor i5 2520M 2.5Ghz, ram 6Gb, hdd 320Gb, i...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Laprake | Spitali ushtarak | Dogana
Tipi
Laptop
Cmimi Euro
190
Shitet Laptop Dell Workstation 190eur Laptop Workstation Dell Precision M4600,Core i5-2520M, 2.5Ghz,16gb, SSD 240Gb,Nvidia Quadro 1000...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Laprake | Spitali ushtarak | Dogana
Tipi
pajisje te ndryshme
Cmimi Euro
20
Kamer vezhgimi panoramike Smart net camera 20 eur Permasa te vogla Punon me prizen e drites E26 / E27. Zbulimi i levizjes APP i instaluar...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Laprake | Spitali ushtarak | Dogana
Tipi
Laptop
Cmimi Euro
90
Laptop HP dual core 90 eur Laptopi HP 635 AMD dual core E300 15.6 inc 1.3Ghz, Ram 4 Gb, hdd 320Gb, dvd writer super multi drive, web cam...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Laprake | Spitali ushtarak | Dogana
Tipi
Kompjuter+Monitor
Cmimi Euro
7000
Kompjuter FSC i3/16Gb/ssd120Gb/Hdd 500Gb, Mon 19inc 7000 lek Kompjuter Fujitsu Siemens Esprimo P710 E85+ Windows 10 Pro, Cpu i3 3.1Ghz, Ram 16GB...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Laprake | Spitali ushtarak | Dogana
Tipi
Printer
Cmimi Euro
60000
Shes printer rex-Rotary, Mp C3300, Printer me ngjura, bojrat lazer, format A4 dhe A3. Ka nevoje per pastrim cilindri Cel. 0672224158
Elbasan
Tipi
Laptop
Cmimi Euro
100
Laptopa te ndryshem duke filluar nga 10.000Lek. 0682980828
Tirane
Tipi
Kufje
Cmimi Euro
15
Shiten kufje Logitech H150 ne kuti te reja (5 te fundit). Kufjet jane te pershtatshme per cdo lloj perdorimi. Mikrofoni kthehet nga te 2ja anet...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Stadiumi Dinamo | Sheshi Willson
Tipi
Laptop
Cmimi Euro
60
Shitet Laptop 15.2 inch Compaq Presario CQ57 ne gjendje shume te mire,dhe ka pase perdorim familjar. Laptopi ka keto parametra. Display 15.2...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Laprake | Spitali ushtarak | Dogana
Tipi
Printer
Cmimi Euro
600
Shes printer Rex Rotary Mp C 3300, I perdorur. Ka nevoje per pastrim cilindri Vendodhja Laprake prane AMC, Tirane Cel. 0672224158
Tirane
Tipi
Kompjuter+Monitor
Cmimi Euro
350
**Çmimi: 350 Euro** (vetem ne TIRANE) Përshëndetje! Shes iMac 21.5'' te fundit te 2012, blere ne Milano, Itali. Kjo eshte perdorur kryesisht për...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Pazari i ri | 9-katshet | Barrikada
Cmimi Euro
1
RedTech Computers është një dyqan me pakicë me cmime shumice dhe produkte te zgjedhura dhe riparim, personalizim, asemblim kompjuterash. Këtu do...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Qender
Tipi
Kompjuter pa Monitor
Cmimi Euro
380
Dell Precision T7600 Work/Gaming Stationl Datacenter Processori: Intel® Xeon® E5-2687 3.1GHz up to 3.8GHz ( 8 Core 16 Threads ) Pranon dhe 1 CPU...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Qender
Tipi
Kompjuter pa Monitor
Cmimi Euro
1
HP - Z420 Workstation / Gaming. CPU: Intel® Xeon® E5 - 1650 V2 , 3.50GHz Turbo 3.90GHz, 6 Core (Threads: 12) RAM - 16 GB DDR3. SSD: 275 GB Crucial...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Qender
Tipi
Kompjuter pa Monitor
Cmimi Euro
200
HP Z220 Workstation Procesor: Xeon E-3 1225 V2, 3.2Ghz Turbo Speed Up to 3.6Ghz, Core 4 Threads 4. Memory: 16GB DDR3. Storage: SSD: 275 GB...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Qender
Tipi
Laptop
Cmimi Euro
400
HP Pavilion - 15-dw0077nl CPU: Intel Core i7 - 8565U. 1.8Ghz Turbo 4.6Ghz 4 Core 8Threds - Single Thread Rating: 2166 !! RAM: 8GB DDR4 Nvme 256GB...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Qender
Tipi
Laptop
Cmimi Euro
300
Apple MACBOOK AIR Seria 2017 13.3 inch HD+ LED Backlit Display Procesor i5 1.8Ghz turbo boost 2.9Ghz 8GB Ram Nvme 128 Intel Integrated HD 600...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Qender
Tipi
Kompjuter pa Monitor
Cmimi Euro
1
HP EliteDesk 800 Mini Processor: Intel Core i5 - 4590T Memory: 8GB RAM Storage: 500GB HDD ose ( Me 10Euro + ) SSD: 275 GB Crucial Intel HD...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Qender
Cmimi Euro
310
Lenovo IdeaCenter 510. Processori: Intel® i5 - 8400 2.8GHz up to 4.0Ghz ( 6 Core 6 Threads ) Ram: 8 GB DDR4 SSD: 275 GB Crucial HDD: 500 GB Wifi...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Qender
Tipi
Kompjuter pa Monitor
Cmimi Euro
1
HP - Z800 CPU: Intel® Xeon® Processor 2X X5650, 2.66GHz - ( 3.1 GHz Turbo, 24 M Cache ). Cores: 12 Threads: 24 RAM - 16GB DDR3. SSD - 275 GB e...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Qender
Tipi
Laptop
Cmimi Euro
400
HP ElitBook 1030 X360 G4 CPU: Intel Core i5 - 8265U. 3.8 Ghz 4 Core 8Threds RAM: 8GB DDR4 Nvme 256GB Windows 10 Pro i licencuar jo pirat ...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Qender
Tipi
Laptop
Cmimi Euro
700
HP Zbook X360 G5 CPU: Intel Xeon - E 2176M. 4.4 Ghz 6 Core 12Threds ( Single Thread Rating: 2471 ) RAM: 32GB DDR4 Nvme: 512GB Gpu: Quadro P1000...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Qender
Cmimi Euro
300
Gaming PC Motherbord Gaming ATX nga markat me prestigjoze si MSI ASUS GIGABYTE. Procesor i5 - 3570 16GB Ram. SSD 275 GB. HDD 500 GB PSU 700W AMD...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Qender
Tipi
Apple
Cmimi Euro
225
Apple Mac Mini Seria 2014 - 2016 - (15.03.2016) Procesor i7 3.0Ghz 16GB Ram SSD 500GB Samsung EVO 870 !!! Intel iris 1536MB OS Monterey Office...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Qender
Tipi
Monitor
Cmimi Euro
225
LG 34'' UltraWide™ Full HD IPS Monitor 21:9 UltraWide™ FHD 2560x1080 IPS Display 4-Screen Split Flicker Safe Reader Mode AVAILABLE SIZES: 34, 29...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Qender
Tipi
Laptop
Cmimi Euro
700
Lenovo Legion 5 15ITH5 CPU: Intel i7 11800H. 4.5 Ghz 8 Core 16Threds ( Single Thread Rating: 3085)🤩 CPU Mark 20602 💪 RAM: 16GB DDR4 3200Mhz Nvme...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Qender
Tipi
Laptop
Cmimi Euro
500
HP ElitBook 1040 X360 G7 CPU: Intel Core i7 - 10610U / 4.9 GHz / Cores: 4 Threads: 8 RAM: 16GB DDR4 Nvme 512GB 2 n 1 TouchScrean Windows 11 pro...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Qender
Cmimi Euro
1
RTX 4090 24GB GDDR6 - Shitur. RTX 4080 16GB GDDR6 - Shitur. RTX 4070 Ti 12GB GDDR6 - Shitur. RTX 4070 Super 12GB GDDR6 ( ...... ) - Shitur...
Tirane
Cmimi Euro
70
Shitet Kokore motorri Masa XL 70mij lek Mund te kontaktoni dhe ne whatsapp 0672411000 Cel. : 0672411000
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Rr. e Elbasanit | Shkolla Baletit
Tipi
Printer
Shiten per arsye mos perdorimi. Hp colore laser jet 4700n Ricoh Afico MP C3002. Prerese letre A3 - A4. Plastifikues A3 400Euro fast.print@live.com
Back
Top