Kompjutera & Laptop

PC, Notebook, Tablet, iPad, iPod, printer, fotokopje, skaner, software, hardware pjesë këmbimi etj..

Filters

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Qender
Tipi
Monitor
Cmimi Euro
270
Ne oferte nje super monitor Gaming. AOC 2nd Gen Gaming Monitor 27inch FullHD 1920×1080 165Hz Refresh, 1Ms Response 0Frame, FLAT Design VA Pannel...
Elbasan
Tipi
Laptop
Cmimi Euro
100
Laptopa te ndryshem duke filluar nga 10.000Lek. 0682980828
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
8 Selvia | Rr. e Dibres | Gj. Partizani
Tipi
Monitor
Cmimi Euro
45
Shitet Monitor DELL 17” (si ne foto): Ultra Sharp Black Flat Panel (1708FP, TC099). Shitet bashke me fishat. Ne gjendje shume te mire (I perdorur...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
8 Selvia | Rr. e Dibres | Gj. Partizani
Tipi
pajisje te ndryshme
Cmimi Euro
130
Shitet Desktop Switch D-Link model DGS-1008D (si ne foto): 8-Port gigabit (mund te lidhen deri ne 8 pajisje: Kompjuter/Laptop). I pa perdorur (Ne...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
8 Selvia | Rr. e Dibres | Gj. Partizani
Tipi
pajisje te ndryshme
Cmimi Euro
40
Shitet Modem ZyXEL model P-660H-T1 v2 (si ne foto): ADSL+ me 4 porta hyrjeje. Me celes on/off. I pa perdorur (Ne kuti). Cmimi: 2,500 leke...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Laprake | Spitali ushtarak | Dogana
Tipi
Printer
Cmimi Euro
60000
Shes printer rex-Rotary, Mp C3300, Printer me ngjura, bojrat lazer, format A4 dhe A3. Ka nevoje per pastrim cilindri Cel. 0672224158
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Rr. e Elbasanit | Shkolla Baletit
Tipi
Fotokopje
Shiten per arsye mos perdorimi. Hp colore laser jet 4700n Ricoh Afico MP C3002. Prerese letre A3 - A4. Plastifikues A3 400Euro fast.print@live.com
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Astir | Unaza e re | Teodor Keko
Tipi
Laptop
Cmimi Euro
100
Shitet laptop marka dell 5520 në gjendje perfekt asnjë gërvishtje dhe problem mund ta testoni. Cmimj :100 mije lek Parametrat: Display: Size...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Stadiumi Dinamo | Sheshi Willson
Tipi
Laptop
Cmimi Euro
60
Shitet Laptop 15.2 inch Compaq Presario CQ57 ne gjendje shume te mire,dhe ka pase perdorim familjar. Laptopi ka keto parametra. Display 15.2...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Myslym Shyri | Drejtoria Policise
Tipi
Laptop
Cmimi Euro
40
Shes 2 slote nga 8GB RAM 4800 mhZ DDR5 per laptop. Te perdorur per 1 vit por pa i lodhur fare. Te interesuarit Whatsapp / Tel : +355688213102
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Pazari i ri | 9-katshet | Barrikada
Cmimi Euro
1
RedTech Computers është një dyqan me pakicë me cmime shumice dhe produkte te zgjedhura dhe riparim, personalizim, asemblim kompjuterash. Këtu do...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Qender
Tipi
Kompjuter pa Monitor
Cmimi Euro
1
HP - Z420 Workstation / Gaming. CPU: Intel® Xeon® E5 - 1650 V2 , 3.50GHz Turbo 3.90GHz, 6 Core (Threads: 12) RAM - 16 GB DDR3. SSD: 275 GB Crucial...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Qender
Tipi
Laptop
Cmimi Euro
400
HP Pavilion - 15-dw0077nl CPU: Intel Core i7 - 8565U. 1.8Ghz Turbo 4.6Ghz 4 Core 8Threds - Single Thread Rating: 2166 !! RAM: 8GB DDR4 Nvme 256GB...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Qender
Tipi
Kompjuter pa Monitor
Cmimi Euro
380
Dell Precision T7600 Work/Gaming Stationl Datacenter Processori: Intel® Xeon® E5-2687 3.1GHz up to 3.8GHz ( 8 Core 16 Threads ) Pranon dhe 1 CPU...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Qender
Tipi
Kompjuter pa Monitor
Cmimi Euro
1
HP EliteDesk 800 Mini Processor: Intel Core i5 - 4590T Memory: 8GB RAM Storage: 500GB HDD ose ( Me 10Euro + ) SSD: 275 GB Crucial Intel HD...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Qender
Tipi
Kompjuter pa Monitor
Cmimi Euro
1
HP - Z800 CPU: Intel® Xeon® Processor 2X X5650, 2.66GHz - ( 3.1 GHz Turbo, 24 M Cache ). Cores: 12 Threads: 24 RAM - 16GB DDR3. SSD - 275 GB e...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Qender
Tipi
Apple
Cmimi Euro
225
Apple Mac Mini Seria 2014 - 2016 - (15.03.2016) Procesor i7 3.0Ghz 16GB Ram SSD 500GB Samsung EVO 870 !!! Intel iris 1536MB OS Monterey Office...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Qender
Cmimi Euro
300
Gaming PC Motherbord Gaming ATX nga markat me prestigjoze si MSI ASUS GIGABYTE. Procesor i5 - 3570 16GB Ram. SSD 275 GB. HDD 500 GB PSU 700W AMD...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Qender
Tipi
Monitor
Cmimi Euro
225
LG 34'' UltraWide™ Full HD IPS Monitor 21:9 UltraWide™ FHD 2560x1080 IPS Display 4-Screen Split Flicker Safe Reader Mode AVAILABLE SIZES: 34, 29...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Qender
Cmimi Euro
310
Lenovo IdeaCenter 510. Processori: Intel® i5 - 8400 2.8GHz up to 4.0Ghz ( 6 Core 6 Threads ) Ram: 8 GB DDR4 SSD: 275 GB Crucial HDD: 500 GB Wifi...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Qender
Cmimi Euro
1
RTX 4090 24GB GDDR6 - Shitur. RTX 4080 16GB GDDR6 - Shitur. RTX 4070 Ti 12GB GDDR6 - Shitur. RTX 4070 Super 12GB GDDR6 ( ...... ) - Shitur...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Qender
Tipi
Laptop
Cmimi Euro
500
HP ElitBook 1040 X360 G7 CPU: Intel Core i7 - 10610U / 4.9 GHz / Cores: 4 Threads: 8 RAM: 16GB DDR4 Nvme 512GB 2 n 1 TouchScrean Windows 11 pro...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Qender
Tipi
Laptop
Cmimi Euro
700
Lenovo Legion 5 15ITH5 CPU: Intel i7 11800H. 4.5 Ghz 8 Core 16Threds ( Single Thread Rating: 3085)🤩 CPU Mark 20602 💪 RAM: 16GB DDR4 3200Mhz Nvme...
Tirane
Tipi
Kufje
Cmimi Euro
14
Shiten kufje Logitech H150 ne kuti te reja (5 te fundit). Kufjet jane te pershtatshme per cdo lloj perdorimi. Mikrofoni kthehet nga te 2ja anet...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Don Bosko | Jordan Misja | Bulevardi i Ri
Tipi
Apple
Cmimi Euro
500
Shes iMac 2017 16gb ram, 256 gb HDD core i5 me ekran 21.5 inch dhe sistem operimi macOS Ventura Cel. : 0695250448
Lushnje
Tipi
Apple
Cmimi Euro
200
shitet !! Apple MacBook Air 13-inch, SILVER, Model A2337, Apple [i bllokuar ne id;cloud] eshte si i ri i pa perdorur,vjen nga italia,eshte harruar...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Komuna Parisit | Kristal Center
Tipi
Grafik card
Cmimi Euro
200
Shes karte grafike Nvidia RTX 2060 6GB te perdorur. Karta eshte rreth 1 vit e vjeter dhe eshte perdorur vetem per gaming. Karta eshte mbajtur mire...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Piramida | ETC | TVSH | Stadiumi
GeForce RTX™4070 Super 2X FANS Msi Ventus OC GeForce RTX™3060 2X FANS Gigabyte 12 GB RAM GeForce GTX™1650 2X FANS Inno3D 135 Euro Asus ROG STRIX...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Rr. e Elbasanit | Shkolla Baletit
Transport në te gjithë Shqipërinë HPE 539931-001 1Gb 4Port PCIe-2.0 x4 Ethernet 2 X 8GB DDR3L (1600MHZ) MAC/PC CL11 QNAP QSW-1105-5T Unmanaged 2.5...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Rr. e Elbasanit | Shkolla Baletit
Cmimi Euro
70
Mi stick . Android TV Cel. : 0692630004
Back
Top