• Tirane, shes Karroce Jane EPic ne dy pjese 150

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Komuna Parisit | Kristal Center
Shitete Karroce Jane Epic- marke spanjolle sh e njohur,
ne dy pjese,
djepi (i cili behet dhe carseat me disa pozicione)
si dhe pjesa 6 muaj+.
Eshte ne gjendje sh te mire.

Cmimi 150 EUR

Cel. : 0672004466
 


WhatsApp
Back
Top