• Tirane, shes biciklete Mountainbike Zundapp 10000 Lek të reja

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
Tipi
biciklete
Cmimi Euro
100
Ngjyra.....: e kuqe

Biçikletë Gjermane Zundapp Okazion. E mirëmbajtur, e papërdorur. Amortizator përpara dhe mbrapa. Llampa LED, 28 zoll
Çmim i diskutushëm

Cel. : 0684924361
 


WhatsApp
Back
Top