• Tirane, shes biciklete Citybike Shimano 26-çe 18.000 Leke

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
Tipi
biciklete
Cmimi Euro
180
Ngjyra.....: portokalli

Shitet biçikletë Shimano, 26-çe për femra, e lehtë në përdorim, 5 marsha, çdo gjë e investuar dhe e mbajtur me kujdes fiksues. Nuk ka nevojë për asnjë shpenzim dhe asnjë shërbim. Biçikleta Shitet për arsye mospërdorimi dhe arsye emigrimi.

Cel. : +355677044444
 


WhatsApp
Back
Top