• Tirane, shes biciklete Biciklete blu, 130 €

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Yzberisht | Misto Mame
Tipi
biciklete
Cmimi Euro
130
shiten Dy bicikleta te njejta,njera ngjyre blu dhe tjetra ngjyre e kuqe.
jan te perdorura nga nje muaj sejcila.

nese blihen te dyja cmimin e kane 240 euro
nese merren tek e tek cmimin e kane 130 euro sejcila

cel
00491713466084

Cel. : 00491713466084
 


WhatsApp
Back
Top