• Tirane, shes Ariston Hotpoint tharese rrobash 60.000 Leke

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Liqeni | Rr. Kosovareve | Petro Nini
Tipi
lavatrice
Cmimi Euro
600
9 Kg | A+ | Teknologjia: Pompe Nxehtesie | Motorr Inverter | 16 Programe , E pa perdorur nuk eshte vendosur asnjhere ne pune .Blere 69.900 me fature dhe garanci .

Cel. : 0692084648
 


WhatsApp
Back
Top