• Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 2, 167 m² 228.000 Euro (Kodra Diellit)

Cmimi Euro
228000
Zona/Rruga : Kodra Diellit

Rezidenca Kodra e Diellit 2 shitet apartament 3+1 me siperfaqe 167m2 kati i 2 me ashensore. Apartamenti organizohet nga soxhorno,3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone. Apartamenti eshte i investuar dhe nga vet pronari me punime cilesore. Aktualisht eshte ne fazen perfundimtare dhe pritet te mbaroj ne Mars te 2024. Orientimi Veri-Perendim me nje pamje piktoreske.
Shitet 228 000 Euro

Cel. : 0692726475
 


Contact WhatsApp
Back
Top