• Tirane, shes Aparati fotografik XT3 dhe 4 lente 3.100 Euro

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Pallati me Shigjeta | Delijorgji
Cmimi Euro
3100
Shitet aparati Fujifilm XT3 me 4 lente:
Body = 700 euro
Lente 18-55 mm f2.8-4 = 300 euro
Lente 35 mm f1.4 = 400 euro
Lente 56 mm f1.2 = 500 euro
Lente 100-400 mm f4.5-5.6 = 1500 euro

Pajisjet mund te blihen veç e veç. Nese deshironi te merrni te gjitha bashke, ofroj 10% ulje.

Cel. : +355694009641
 


WhatsApp
Back
Top