• Tirane, shes ambjent biznesi Kati 2, 1.000 m² 350.000 Euro (Fresku) TT 150

Cmimi Euro
350000
Zona/Rruga : Fresku

Në shitje, Ndërtesë.
Vendndodhja: Rruga e Dajtit, Fresku, Tiranë.
Detaje për zonën:
-Zona e Freskut është një nga zonat më tërheqëse të Tiranës, dhe popullsia e saj është një shembull i diversitetit dhe jetës urbane.
-Transformimi Urban: Në vitet e fundit, Zona e Freskut është duke përjetuar një rindërtim të madh urban. Infrastruktura ështëpërmirësuar dhe ajo që i jep më shumë vlerë është projekti i “Unazës së madhe” pra zona është bërë një vend i përshtatshëm përtë jetuar dhe punuar. Ky transformim po bën që vlera e pronave të rritet me shpejtësi.
- Akseset: Zona e Freskut është lehtësisht e aksesueshme nga shumë pika të tjera të qytetit edhe nëpërmjet transportit publikduke bërë të mundur marrjen e shërbimeve të nevojshme.
-Zona ofron hapsira të dedikuara për njësitë tregtare, supermarkete, shkolla, kopshte, bare/kafe, restorante, shërbime,destinacione argëtimi.
-Zona e Freskut është një nga destinacionet më tërheqëse të Tiranës për të investuar, ku natyra, kultura dhe urbanizmi takohen nënjë harmoni të përkryer. Nëse jeni në kërkim të një prone të re ose një mundësi investimi, Zona e Freskut është një vend i duhur përtë filluar këtë udhëtim.
Specifika të pronës:
- Sipërfaqe toke 1000 m2
- Sipërfaqe trualli 500 m2
- Sipërfaqe ndërtimi 222 m2
Organizimi:
- Strukturë 2-katëshe.
Avantazhe:
- Ambjenti është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi duke përfshirë : hotel, kompleks, shkollë, ambjente të tjera biznesi.
- Orientim veri-jug-lindje-perëndim.
- Mundësi e mire investimi.
- Investim afatgjatë.
Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër na kontaktoni!


Cel. : 0697017103
 


WhatsApp
Back
Top