ADA

  • Tirane, SELECT WATCHES KERKON TE PUNESOJE SHITESE, PAGA E KENAQESHME, TEG

Tirane
SELECT WATCHES KERKON TE PUNESOJE SHITESE, PAGA E KENAQESHME, TEG7

Kushtet:


Preferohet me eksperience pune te meparshme
Te jete person i pergjegjshem dhe korrekt

Ofrohet:

Kushte shume te mira pune
Punohet 6 ore ne dite
Orari me turne
Paga e kenaqshme

Adresa: Teg

Na kontaktoni: +355695573730
 


WhatsApp
Back
Top