• Tirane, ofroj vend pune Montues Kondicioneresh

NJOFTIM PUNE
Balkan Finance Investment Group, BALFIN Group
, është një nga grupet investuese më të rëndësishme dhe më të suksesshme në rajonin e Ballkanit Perëndimor. Gjeografikisht, Grupi BALFIN është i pranishëm në Austri, Shqipëri, Kosovë, Bosnjë dhe Hercegovinë, Maqedoninë e Veriut, Mal të Zi, Zvicër, Kroaci, Holandë dhe SHBA, me afërsisht 5,000 punonjës në total. Aktivitetet e Grupit BALFIN përfshijnë zhvillimin dhe menaxhimin e pasurive të patundshme, shitjet me shumicë dhe pakicë, sistemin bankar, menaxhimin e aseteve, mediat dhe logjistikën. Grupi BALFIN po rritet në mënyrë të qëndrueshme dhe kontribuon në përmirësimin e jetesës së komuniteteve përmes zhvillimit ekonomik, prezantimit të ideve të reja, punësimit dhe investimeve sociale.

Elektro-Servis shpk është një kompani e specializuar në riparimin e pajisjeve elektronike dhe elektro-shtëpiake. E themeluar prej vitit 2008 Elektro-Servis është servisi më i madh në Shqipëri dhe vendet fqinje, me të drejtat ekskluzive për market më në zë si: Samsung, LG, Sonny, Philips, Beko,Bosch etj.

Pozicioni: Montues Kondicioneresh
Departmenti: Teknik
Vendodhja: Tirane

Permbledhja e Pozicionit: Pergjegjes per montimin e kondicionereve te markave te ndryshme.

Detyra dhe Pergjegjesi:

  • Merr informacionin mbi planin ditor te montimeve
  • Terheq produktin nga dyqani perkates.
  • Transportohet produkti ne adresen e klientit.
  • Kryhet montimi sipas parametrave, instalim dhe testim te funksionimit
  • Ne fund te procesit ben dorezimin dhe sqarimet ne lidhje me perdorimin e produktit
  • Ploteson procedura sipas politikave te kompanise

Ofron:
  • Kushte shum te mira pune
  • Paga shum e kenaqeshme+bonus per cdo instalim
  • Kontrate e rregullt pune sipas kodit te punes
  • Siguruar 100% me sigurime shoqerore dhe shendetesore
  • Festa zyrtare dhe leje sipas Kodit te Punes.
  • Mundesi trajnimi nga markat me te njohura nderkombetare.

Menyra e aplikimit*: Kandidatet e interesuar mund te dergojne aplikimet e tyre me e-mail ne adresen tone elektronike hr@elektroservis.al.

Afati I dorezimit: 15 Maj 2024

*Te gjitha aplikimet do te trajtohen me konfidencialitet te plote sipas ligjit Nr 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqiperise per “Mbrojtjen e
 


Apply
Back
Top