• Tirane, ofroj Dyshek - Dhurate 0 Leke

Deshiroj te bej dhurate nje dyshek te permasave 120x200x30 cm

Eshte i perdorur, por ne gjendje shume te mire.

I pershtatshem per tu vendosur edhe direkt ne toke duke qene se ka shume lartesi.

Nese njihni dike ne nevoje, ju lutem te perhapni fjale dhe te kontaktojme per te ndihmuar!

Vend-ndodhja - Tirane

Cel. : 0692044722
 


WhatsApp
Back
Top