• Tirane, ofrohet vend pune Teknik Riparimesh produkte te erreta

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Komuna Parisit | Kristal Center
Tipi
  1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
  1. Sherbim | Reparime
Gjuha
Eksperienca
me dhe pa eksperience
Balfin Group është një ndër grupet private investuese më të mëdha në Shqipëri dhe rajon, i pranishëm me aktivitete për zhvillimin e pasurive të paluajtshme, shitjet me pakicë, ofrimin e shërbimeve dhe manaxhimin e hapësirave tregtare apo industrial, miniera, metalurgji, etj.

Elektro-Servis shpk është një kompani e specializuar në riparimin e pajisjeve elektronike dhe elektro-shtëpiake.
E themeluar prej vitit 2008 Elektro-Servis është servisi më i madh në Shqipëri dhe vendet fqinje, me të drejtat ekskluzive për market më në zë si: Samsung, LG, Sonny, Philips, Beko,Bosch etj.


Funksionet bazë dhe qëllimi i përgjegjësive:

Kryen sherbimin per riparimin e produkteve te erreta si celulare, telefona fix, tableta etj.

Përgjegjësitë kryesore:


  • Mer ne dorezim dhe konstaton defektet brenda afatit te caktuar sipas udhezimeve qe mer nga koordinatori i departamentit
  • Ndjekja e sakte e procedurave per terheqjen e pjeseve te kembimit
  • Riparimi dhe testimi i produkteve
  • Raportimi ne kohe mbi statusin e produktit
  • Aftesia per te punuar ne mjedis mjaft konkurures,ku permbushja e objektivave ne kohen e paracaktuar eshte paresore
  • Kryerja e detyrave te tjera te caktuara

Edukimi/Pervoja Profesionale:


  1. Arsimi i larte ose profesional ne Inxhinieri te ndryshme
  2. Pervoja profesionale: Te pakten 3 vjet pervoje pune
  3. Gjuhet e huaja: Aftesi te mira komunikuese Shqip dhe Anglisht perparesi
  4. Njohuri kompjuterike: Aftesi te mira ne Microsoft Office

Aftesi te tjera:
Aftesi shume te mira, organizimi, koordinimi,planifikimi
Aftesi shume te mira komunikuese
Aftesi per te negociunuar dhe per te punuar ne grup

Te gjithe te interesuarit mund te dergojne CV-ne e tyre ne adresen:hr@elektroservis.al.
Afati i dorëzimit: 01.05.2023

* Të gjithë aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet sipas ligjit Nr.9887 të vendosur nga Parlamenti i Shqipërise mbi “Mbrojtjen e të dhënave personale”.

Do të kontaktohen vetëm kandidatët e përzgjedhur për interviste.
 


Apply
Back
Top