• Tirane, ofert Vile 2 Katshe Kati 2, 328 m² 6.700.000 Euro (Tirana, Albania)

Cmimi Euro
6700000
Zona/Rruga : Tirana, Albania

-Mandarine Drive ofron një mundësi unike jetese duke propozuar një hapësirë të kuruar në qetësinë e gjelbërimit në kryqëzim me teknologjinë më të fundit dhe luksin. Arkitektura e jashtëzakonshme e unifikuar në mënyrë harmonike me gamën e kodrave midis Lunder dhe Mullet. Mandarine Drive është zhvilluar në një zonë relativisht të banuar, subjekt i investimeve të konsiderueshme. Dendësia e ulët urbane e ndërtimit, stili bashkëkohor i strukturave të propozuara, teknologjia e materialeve dhe sistemet efikase të implementuara e dallojnë Mandarine Drive nga projektet ekzistuese, duke paraqitur një standard të lartë jetese, në harmoni, nga hapësirat personale në ato të përbashkëta dhe mjediset përreth.

-Ambientet trajtohen me fasadë me sistem kapote, një pjesë e tyre janë të veshura me parklex, në mënyrë që të jenë më efikase, ndërsa të çarat trajtohen me dritare dopio xham dhe letër alumini. Xhamat e dritareve në fasadë ndryshojnë në dimensione të ndryshme dhe janë optimale për ndriçimin dhe ajrosjen natyrale. Ne kete rezidence sjellim per shitje vile te tipit:

.VILA ? C

E dizenjuar me qëllimin për të maksimizuar hapësirat funksionale, kjo vilë ofron rehati maksimale. Hapësirat e brendshme janë plot dritë natyrale falë fasadave me dopio xham, ndërsa hapësirat e jashtme plot gjelbërim. Me 5 dhoma, depo, kuzhinë, 4 dhoma sanitare kjo vilë është kombinimi perfekt i ?dizajnit? dhe komoditetit. Vila ka siperfaqe totale si me poshte:

Sip. Parcele 316 m2

Sip. banim total 270 m2

Sip. verande 32.5 m2

Sip. atrium 7.5 m2

Benefitet ne kete Rezidence jane te shumta prsh: Arkitektura moderne,Luks i standardeve ndërkombëtare, Parkim i fshehur për banorët, Teknologji Smart Home, Efikasiteti Energjik, Pishinë personale, Dendësia e ulët urbane, Mirëmbajtje dhe Mbikëqyrje 24/7, Orientimi Lindje/Perëndim, Hapësirat e Gjelbërta të Kuruara, Komuniteti selektiv, Aplikimi i teknologjisë më të fundit të ndërtimit, Hapësirë kopshti personal, e ndryshueshme sipas tipologjisë së vilës, Sistemi standard rrugor dhe hapësira e bollshme për vizitorët.

Zgjedhja juaj e duhur!



Për më shumë informacion më kontaktoni!!

Adresa: Tiranë, Tirana, Albania
Çmimi: ?6.700.000
Siperfaqja totale: 328 m²
Numri i kateve: 2
Dhoma gjumi: 5
Banjo: 4
Mobilimi: E Mobiluar

Disa nga veçoritë e brendshme
? ?Luxury

? Kontakti: Xhejmsi Dervishi - 355696321787
xhejmsi.dervishi@c21irg.al

Cel. : 355696321787
 


Contact WhatsApp
Back
Top