• Tirane, ofert apartament Kati 5, 103 m² 185.000 Euro (Rruga e Kosovareve, Prane Alkimia Lounge Tirana, Albania)

Cmimi Euro
185000
Zona/Rruga : Rruga e Kosovareve, Prane Alkimia Lounge Tirana, Albania

Zona e Rruges se Kosovareve eshte nje zonat më të bukura të Tiranës, pranë liqenit artificial dhe fare pranë pikave strategjike të qytetit dhe njekohesisht me dalje të menjëhershëm në akset kryesore të qytetit.

Zona perreth ofron dhe sherbime te ndryshme sociale si shkolla, kopshte, cerdhe, bare, restaorante, fusha sportive dhe te tjera.

Buze Rruges kryesore ne nje pallat me vit ndertimi 2008 , te mireadministruar, me anshensor, ofrojme per shitje apartament te tiplogjise 2+1+2. Apartamenti ka kubature te rregullt me pamje te lire dhe orientim perfekt Jug-Perendim. Siperfaqa Bruto e Apartamentit eshte 103.4m2 dhe siperfaqa neto eshte 91m2. Eshte i organizuar ne nje ambient ndenje me hapesire open space bashke, tualetin e dites, ambientin e kuzhines me dalje ne ballkon. Nje korridor i vogel i cili ben shperndarjen ne tualetin e nates dhomen e gjumit matrimorniale dhe dhomen e gjumit te femijeve.

Haperisat ne apartament jane te shfrytezuara mire, ndricimi natyral eshte nje vlere e shtuar. Fasilitetet qe ofron kjo zone jane perfekte per nje jetese komode per famijet e reja.



Për më shumë informacion më kontaktoni!!

Adresa: Tiranë, Rruga e Kosovareve, Prane Alkimia Lounge Tirana, Albania
Çmimi: ?185.000
Siperfaqja totale: 103 m²
Siperfaqja e brendshme: 91 m²
Kati: 5
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 2
Mobilimi: Pjesërisht Mobiluar
Viti i ndertimit: 2010
Viti i restaurimit: 2012

Disa nga veçoritë e brendshme
? ? Ashensor
? ? Kondicioner
? ? Ngrohje
? ? Dyer të sigurta

Disa nga veçoritë e jashtme
? ? Ballkon
? ? Pamje nga qyteti
? ?? Pamje nga kopshti
? ?? Jug
? ?? Perëndim
? ?? Jug-Perëndim
? Fasadë e Ventiluar

? Kontakti: Florian Pelivani - 355355697113026
florian.pelivani@c21irg.al

Cel. : 355355697113026
 


Contact WhatsApp
Back
Top