• Shqiperi, shes Pasqyrë Elektronike full luxury, TOUCH 4 42 Euro

Shqiperi
Cmimi Euro
42
asqyrë me dy kamera Full HD TOUCH
Çmimi:42€uro / SD KARTEL 32GB FALAS

Paguani pasi të pranoni produktin
Transporti FALAS

Pershkrimi:
Ekrani me prekje
Lloji i artikullit: DVR për makine
Frema për sekondë: 30
Modaliteti i montimit: Ne pasqyren aktuale
Ndërfaqja: Micro SD / TF, AV-Out, USB2.0, SD / MMC
Regjistruesi GPS: ASNJ
Madhësia e ekranit: 3 "-5"
Pixel: 1200Mega
Sensori i Imazheve: 1/3 Cmos me ngjyra
Numri i lenteve: 2
Karakteristikat e veçanta: Mbikëqyrje në kohë reale, Diapazon i gjerë Dinamik, Sensor G, Ekran i udhëhequr, Vizion natën, I papërshkueshëm nga uji, Zbulimi i Lëvizjes, Super kondensatorë, Të tjerë, Zmadhim dixhital, Regjistrim Ciklik, Me vizore, Lente të Dyfishtë, Vibrim anti, Kartë SD / MMC 32gb , Bilanci automatik i të bardhës, Regjistrimi i ciklit, Anti mjegull, Afishimi i orës dhe datës, Mikrofoni, me pamje të pasme
Formati i videos: AVI
Kodi i videos: MJPG
Rezolucioni i kamerës: 1920x1080
Këndi i shikimit: 170 °
Kërkohet karta e kujtesës Shpejtësia e skuqjes: Klasa 10
Raporti i Ekranit: 16: 9
Ekrani me prekje: Po
Jetëgjatësia e baterisë: Lidheni me punën e karikuesit
Shfaqja e ekranit: Ekrani 5.0 inç IPS
Lentja e kamerës (përpara): 1200 Mega, 170 gradë,
Kamera e pasme: Lente e dyfishtë përpara dhe e pasme
Dash Cam: Ekran me prekje
Rezolucioni i Camara-s: Camara e përparme: 1920 * 1080P @ 30FPS
Lente e përparme Camara: Hapësira F2.0
Pasqyrë e pasme me DVR dhe kamerë: DVR me dy kamera + sd card 32gb
Madhësia e ekranit: 5 inç
Çmimi: 42 EUR
transport falas
nr tel 0683345300

Cel. : +355683345300
 


WhatsApp
Back
Top