• Shkoder, shes Shtrat per femije 90 €

Shkoder
Cmimi Euro
90
Shitet shtrati per femije me kualitet shume te larte.
Shtrati eshte i perdorur shume pak dhe nuk ka demtime.
Shtrati ka material shume te forte dhe eshte ne gjendje te shkelqyer.

Cel. : 0693505412
 


WhatsApp
Back
Top