SRE

  • Shkoder, shes SHITET BIZNES NE QENDER TE SHKODRES , 4,000 €

Shkoder
Cmimi Euro
4000
Sun Real Estate ofron per shitje nje biznes me:
Adrese: Ura Dervishbeg, Shkoder .
Siperfaqe: 25 m2

Nje banjo.
Ambienti ka vetrate xhami dhe mundeson pamje nga rruga kryesore.
Buze rruge kryesore.
Ambienti eshte i pajisur me te gjitha paisjet e nevojshme per kete lloj biznesi.

CMIMI BIZNESI: 4,000 Euro
CMIMI QIRA: 15,000 Leke/muaj

Te interesuarit mund te na kontaktojne agjentin imobilar
Rino Nika +355676666765
+355695292667
sunrealestate.al@gmail.com

Cel. : +355676666765
 


Contact WhatsApp
Back
Top