• SHITET TOKE NE FARKE, ID: Billion3381

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 TEG | Lunder | Farke | Mjull-Bathore
Tipi
toke
Siperfaqja m²
66000 m²
ID: Billion3381


Ne zonen e Farkes shitet toke per investim.

Toka ka siperfaqe 6600 m2.

Ndodhet ne nje zone qe po merr zhvillim dhe eshte nje mundesi shume e mire investimi per vile, shkolle, qender shendetesore etj.

Toka ka akses ne rruget kryesore.

Disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Per me shume informacione kontaktoni ne numrin +355692033500.

19700_WhatsApp_Image_2024-03-22_at_10.20.18.jpg

Cel. : +355692033500
 


WhatsApp
Back
Top