• Shitet apartament 3+1 Kati 1, 124 m² 230.000 Euro (LIQENI I THATE)

Cmimi Euro
230000
Zona/Rruga : LIQENI I THATE

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TE LIQENI I THATE! Neom80633

Apartamenti ndodhet te Rruga "Hamdi Sina", ne zonen e Liqenit te Thate.

Informacion mbi pronen:
* Siperfaqe Bruto: 124.3m2
* Kati i 1 Banim
* Pallat i vitit 2012
* Pallati pozicionohet buze rruges (pa malore)

Organizimi:
* Korridor shperndares
* Sallon i bollshem me ambient gatimi te vecuar dhe dalje ne ballkon.
* 3 Dhoma Gjumi
* 1 nga dhomat e gjumit ka ballkon me orientim Jug
* 2 Tualete (1 tualet me dritare)

Per me shume informacion rreth prones mund te me kontaktoni!
0696297632
 


Contact WhatsApp
Back
Top