• SHITET, APARTAMENT 2+1, GATI PËR BANIM, KOMPLEKSI "UNIVERS CITY", TIRANË, 117,630 EUR

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 QTU | Kashar | Casa Italia
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
77 m²
Nr dhoma
2+1
Kati
Kati 0
Cmimi Euro
117630
Për shitje, apartament 2+1
Zona: Univers City, QTU, Tiranë

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe totale: 133,67 m2.
-Kati: 0 banim.
-Verandë me sipërfaqe: 58.70.
-Ballkon.

Organizimi:
Ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon dhe 1 verandë.
Të gjitha dhomat kanë akses në verandë.


Bëhet i banueshëm për një afat të shkurtër kohor.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër na kontaktoni!

Cel. : 355 68 50 50 515
 


WhatsApp
Back
Top