• SHITET APARTAMENT 2+1+2 + POST PARKIMI NE 'DOWN TOWN ONE'

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Piramida | ETC | TVSH | Stadiumi
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
166 m²
Nr dhoma
2+1
Cmimi Euro
595900
Downtown One është një ndërtim i ri me 37 kate mbi tokë dhe 5 kate parkimi nëntokë, multifunksional, i pozicionuar në qëndër të Tiranës.
Objekti, i cili do të jetë ndërtimi më i lartë në Shqipëri me një lartësi prej 144m, do të jetë plotësisht funksional në vitin 2024.
Veçoria më interesante e stilit arkitekturor është harta e Shqipërisë e skalitur në qendër të fasadës së jashtme dhe kombinimi i ballkoneve dhe llozhave që simbolizojnë malet e Shqipërisë.
Ky ndertim respekton parametra dhe standarde të paaplikuara më parë në Shqipëri për të garantuar siguri dhe qëndrueshmëri absolute.
Downtown One ndodhet në zonën më ekskluzive e të kërkuar për jetesë dhe zhvillim biznesi. Lidhet drejtpërdrejtë me akset kryesore: me unazën e vogël, vetëm 10 minuta larg unazës së madhe, 2 minuta larg Bulevardit Qendror dhe me akses të pakrahasueshëm me institucionet qendrore e vendore dhe sektorin financiar.

Apartamenti organizohet ne
- 1 sallon sebashku me ambientin e ngrenies e te gatimit
- 2 dhoma gjumi
- 2 tualete
- Orientim jug-lindje.

Ofrohen dhe poste parkimi sipas preferences ne katet -1, -2, -3 ose -4, me cmim ekstra.

Apartamenti mund te jete si per banim por edhe nje mundesi e mire investimi per ta dhene me qira per zyra ose per banim si me qera afatgjate ose me qira ditore.

Per me shume informacion, na kontaktoni!
bridge87066

Cel. : 0686050331
 


WhatsApp
Back
Top