• SHITET APARTAMENT 2+1+2 NË XHAMLLIK, TIRANË

Cmimi Euro
113400
SHITET APARTAMENT 2+1+2 NË XHAMLLIK, TIRANË

Çmimi: 113.400 euro
Sipërfaqe bruto 108m2
Sipërfaqe neto :92.3 m2
📍Vendndodhja :Rruga Telo Ndini, Tiranë

🚪 Apartamenti ndodhet në katin e 1-rë një banimit në një kompleks të ri, organizohet nga korridori shpërndarës në ambientin e ndenjes + gatimit , 2 dhoma e gjumit 2 tualete dhe 2 ballkone.

➖Tipologjia 2+1+2

🛋️ 1 Ambient ndenje + gatimi
🛏️ 2 Dhoma gjumi
🛀 2 Tualete
🚪 1 Korridor

📌DETAJE
☑️ Godinë banimi 9 dhe 13 kate mbi tokë dhe 3 kate parkimi nëntokë
☑️Standarte të larta të inovacionit në ndërtim
☑️Vetrata temike me xhama tripleks
☑️Fasadë e ventiluar

📌 Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë mjaft e zhvilluar bën të mundur një jetesë të qetë , me infrastukturë të rregullt dhe sherbime te shumëllojshme .

ℹ️ Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:

—————————————————————

☎️ 0697032247
 


Contact WhatsApp
Back
Top