• SHITET APARTAMENT 1+1 NË REZIDENCEN SKANDERBEG, TIRANË

Cmimi Euro
283300
SHITET APARTAMENT 1+1 NË REZIDENCEN SKANDERBEG, TIRANËÇmimi: 283.300 euroSipërfaqe e apartamentit 69.3 m2

Sipërfaqe neto :57.9 m2📍Vendndodhja :Rruga Reshit Collaku, Tiranë🚪 Apartamenti ndodhet në katin e 9-të një banimit në një kompleks të ri në zemër të Tiranës, organizohet nga korridori shpërndarës në ambientin e ndenjes + gatimit , dhoma e gjumit dhe tualeti .

➖Tipologjia 1+1

🛋️ 1 Ambient ndenje + gatimi

🛏️ 1 Dhomë gjumi

🛀 1 Tualet

🚪 1 Korridor📌DETAJE

☑️ Godinë banimi 9 dhe 13 kate mbi tokë dhe 3 kate parkimi nëntokë

☑️Standartet më të larta të inovacionit në ndërtim

☑️Vetrata temike me xhama tripleks

☑️Fasadë e ventiluar me shtrë termoizolimi dhe pllakë qeramike HT📌 Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë mjaft e zhvilluar bën të mundur një jetesë të qetë , me infrastukturë të rregullt dhe sherbime te shumëllojshme .ℹ️ Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:

—————————————————————

☎️ 0697032244

Cel. : 0697032244
 


Contact WhatsApp
Back
Top