• Shitet: Ap 2+1+2wc ne Shkoze tek rrethrrotullimi (Cmim Nen treg -- 995€/m2) Planimetri Pefekte 111m2 - 110,500€

Cmimi Euro
110500
Shitet: Ap 2+1+2wc (Cmim Nen treg) Me Planimetri Pefekte 111m2, ne Shkoze tek rrethrotullimi, me Vendodhje ne kraj te unazes dhe Afer Farkes, Me nje Pyll Privat te kompleksit mbi 8000 m2 GJELBERIM ( PER HERE TE PARE NE TIRANE behet nje kompleks i ketilj lloji me aq shume Gjelberim! ( Jeto Ne Nje Hapesire 88% E Se Ciles Eshte Juaja Por Ne Funksion Te Gjelberimit.) Kompleks rezidencial bashkëkohor mes gjelberimit të parkut privat, pranë Liqenit të Farkës, me pamje spektakolare të Malit të Dajtit.Aty do te gjeni gjelberim rreth 8000 m2, pamje panoramike nga mali i Dajtit, afersia ne pak minuta ne kembe me Liqenin e Farkes, kend lojrash, piste vrapimi, fusha sporti, dy kate nentoke per parkim.

Vendodhja tek rrethrrotullimi i Shkozes ju jep akses te menjehershem me Unazen Lindore, Autostraden e Elbasanit, dhe Bulevardi Bajram Curri.

Q4615

Sip Totale : 110.7m2
Sip. Neto: 97.2 m2
Sip. e perbashket: 13.5 m2

Kati 5 ( Katet e pallati 8)
Orientim Perfekt : Lindje Perendim
Apartamenti eshte me i perzgjedhuri nga planimetrite 2+1 ne Kompleks !


Cmimi: 110,500 Euro ( Cmim oferte nen treg ~995 Euro m2)

Tel ose WhatsApp: 0692238499
 


Contact WhatsApp
Back
Top