• Shitet: 2+1 ( Ali Dem - Kompl. Mangalem ) 93,500 Euro - k6, Pllt v 2023 | Tot. i Rinovuar & Investuar: PARKET

Cmimi Euro
93500
Shitet Apartament 2+1 Fiks Tek Kompleksi Mangalem Ne Ali Dem Ne Nje Kompleks Shumë Cilësor Dhe I Ndertuar Ne 2023 - Per Pak Muaj Pajiset Me Hipoteke - Apartament Me Shume Diell Dhe Planimetri Shume Te Mire | E Rregulluar Totalisht Me Dritare Dopio Xham Dhe Me Parket | Planimetri Shume Te Rregullt

Q4506

Te Dhenat E Ndarjes:

- 2 Dhoma Gjumi
- 1 Sallon + 1 Kuzhine
- 1 Tualet

- Sip Totale:74m2
- Sip Neto: 66m2
- Kati: 6 Me Ashensor
- Katet E Pallatit: 8
- Pallat V. 2023

Karakteristika:

- Shitet Apartament 2+1 Fiks Tek Kompleksi Mangalem Ne Ali Dem Ne Nje Kompleks Shumë Cilësor Dhe I Ndertuar Ne V. 2023

- Per Pak Muaj Pajiset Me Hipoteke
- Apartament Me Shume Diell Dhe Planimetri Shume Te Mire

- Shume Afer Me Cdo Gje Psh:
Per Te Dale Tek Fusha Ali Demit Esht Vetem 3 Minuta Me Makine Dhe 8 Minuta Ne Kembe.
Gjthashtu Unaza E Madhe E Cila Po Ndertohet Do E Bej Te Aksesueshme Ne Të Gjitha Zonat Qendrore Të Tiranes.

- E Rregulluar Totalisht Me Dritare Dopio Xham Dhe Me Parket
- Planimetri Shume Te Rregullt


Cmimi: 93.500 Euro

Tel Ose Whatsapp: 0685451010
 


Contact WhatsApp
Back
Top