• Shitet: 2+1+2wc i Bollshëm( Ish Tregu Elektrik- Ali Dem, fiks tek Fusha ) 156.000 Euro - Pllt i 2023, k5 (Ashensor) Planimetri & Ndricim Ideal **JUG - LS

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
1 Ali Demi | Tregu Elektrik
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
101 m²
Nr dhoma
2+1
Kati
Kati 5
Cmimi Euro
156000
Shitet 2+1+2wc Ne Ali Dem (Fusha - Tr. Elektrik) Pallat I 2023-2024 (I SAPO PËRFUNDUAR) - Me Standart Te Larte Ndertimi, Planifikim Dhe Planimetri Ideale (AP SHUMË I BOLLSHËM) | Hapesire E Shfrytezuar Ne Maksimum | Kati I 8 (Me Ashensor)

*** Vendndodhja E Apt Eshte Ideale, Nje Investim I Sigurte Pasi Zona Do Kete Zhvillim Te Vazhdueshem Nga Bulevardi I Ri Qe Do Ndertohet

Q4184

Te Dhenat E Ndarjes:

- 2 Dhoma Gjumi
- 1 Sallon + 1 Kuzhine
- 2 Tualete (1 tualet me Dritare)
- 1 Korridor
- 1 Ballkon i Madh (sa për 3 ballkone): me dalje për të 3 dhomat

- Sip Totale:101m2
- Sip Neto: 91.5m2
- Sip e Pëbashkët: 9.5m2 ( SHËNIM: ka shumë pak m2 të përbashkëta- Vetëm 9.5 m2 - shumica e pallate të reja të ngjashme kanë: 15* - deri 20m2 të përbashëta! PRA Kursen deri në 10 m2 , që do paguheshin kur për hapësirë që nuk eke, ose sipas standartit të shumicave të pallateve, ky ap i bie të jetë ~110 m2)
- Kati: 5
- Katet E Pallatit: 9
- Pallat I Ri
- Viti I Ndertimit: 2023-2024 (i sapo përfunduar)


Karakteristikat:

- I Sapo Dal Ne Treg !!!
- Shitet Apartament Ne Zonen E Ali Demit (Te Fusha) Tregu Elektrit
- Fantastike Per Investim (Jepet Me Qira 550-580 Euro Lehtesisht

- Me Planimetri Shume Të Mirë Dhe Ne Nje Zone Shume Te Qete
- Ne Pallat Te Sapo Perfunduar

- Me Pamje Shum Te Mire Dhe Te Lire (Pra Nuk Behet Pallat Tjeter Perpara)
- Kati 8 Ne Një Pallat 9 Katesh

- Orjentimi I Apartamentit Eshte Jug - Linde Dhe Zona Eshte Shume E Preferuar Dhe E Vezhguar Me Kamera
- Planimetria E Prones Eshte Perfekte Dhe Ka Pamje Te Lire Nga Ballkoni
- Zona Ofron Cdo Facilitet Afer Shkolla,Cerdhe,Bare,Restorante,E Çdo Gje Tjeter Qe Jetesa Te Jete Sa Me E Qete

- Avantazhi I Kesaj Prone Eshte Bulevardi Dhe Lloj I Saj Ne Treg
- Stacioni Urbanit Eshte Prane Pallatit Dhe Ka Mundesi Parkimi Si Falas Ashtu Dhe Me Pagese Te Kenaqeshme Mujore.(Gjithashtu Ka Dhe Mundesi Blerje Parkimi Me Kosto Ekstra)Cmimi: 156,000 Euro (I Padiskutueshem) ÇMIM OKAZION TASHMË PËR ZONËN-

Tel Ose Whatsapp: 0685451010
 


Contact WhatsApp
Back
Top