• Shiten pajisje fotografike

Tirane
Perfshihet:
-Aparat fotografik per fotografi cafte me kater objektiva per dokumenta i markes Polaroid
-Aparate profesionale me film Nikon Canon dhe Minulta
-Aparat casti Polaroid
-Aparat casti profesional Fuji Film
-Disa lloje objektivash, disa lloje bilcash per aparate te ndryshme
-Aparat fotografik digital me karte Canon bashke me karikues dhe karte dhe blic
-Prese per fotografi dokumentash
-Monitor kompjuteri LG si dhe tastjere kompjuteri
-Kamer me kasete 8-she SONY

Cel. : 0699181622
 


WhatsApp
Back
Top