• SHITEN, OPSIONE APARTAMENTESH 1+1 & 2+1, RRUGA E DIBRËS, TIRANË, 2500 EUR/M2

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
8 Selvia | Rr. e Dibres | Gj. Partizani
Në shitje, Opsione Apartamentesh
Vendndodhja: Rruga e Dibrës Tiranë

Specifika të pronës:
-Apartament 1+1, Kati 3 banim, me sipërfaqe 79 m2.
-Apartament 2+1, Kati 4, me sipërfaqe 83 m2.

-Në fazë ndërtimi.
-Mundësi e mirë investimi.

TT 903

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në rezidencë na kontaktoni!

Cel. : +355685050515
 


WhatsApp
Back
Top