• PLAZH NË HIMARË (POTAM)...Dhoma buzë detit...ÇMIME ME OFERTË PËR QERSHORIN!

Himare
Tipi
dhome ne plazh
Siperfaqja m²
30 m²
Nr dhoma
1 dhome
Kati
Kati 3
Dhoma pushimi me qira ditore në bregdetin e Himarës...Akses direkt në det, në një plazh të gjerë publik ku mund të vendosni çadrën tuaj, por edhe nëse dëshironi të qëndroni në çadra me pagesë, gjenden shumë pranë.

Të kompletuara me kuzhinë dhe të pajisura me kondicionerë, TV të sheshtë HD, si dhe me internet Wireless Wi-Fi.

Ideale për deri në tre ose katër persona.

Dhoma të disponueshme nga sot.

Çmime të favorshme!

Muaji Qershor me oferta fantastike!

Oferta e sotme: Nëse prenotoni për 15 netë ose më shumë, ju bëhet në total 3000 Lekë ulje.

Moti sot në Himarë: Me diell.

Nxitoni të prenotoni!

K. Goro
Cel: 068 27 47 887
E-mail:klearkogoro@yahoo.com

Ju mirëpresim!!!
 


Contact WhatsApp
Back
Top