• Pizzeri Deliziosa ne bllok kerkon te punesoje Kamarier/e dhe Nd / Kamarier/e

Tirane
Tipi
  1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
  1. Banakier | Kamarier
  2. Picajol
  3. Sanitare | Pastrim | Mirembajtje
Gjuha
  1. Gjuha?
Eksperienca
me dhe pa eksperience
Pizzeri deliziosa ne bllok kerkon te punesoje:
- Kamarier/e
- Nd / Kmarier/e

Ofrohen:
Kushte te mira pune.
Ofrohet ushqim + kafe

Adresa: Rruga Brigada VII, Ish Blloku
Te interesuarit jane te lutur te na kontaktojne direkt ne telefon ose whatsapp: 0685580417
 


WhatsApp
Back
Top