• Okazion - Shitet Frigorifer i markes LG me ajer, me dy kolona prodhon akull dhe uj te ftohte.

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Komuna Parisit | Kristal Center
Tipi
frigorifer
Cmimi Euro
600
Frigorifer i markes LG me ajer,
me dy kolona prodhon akull dhe uj te ftohte.

I perdorur po ne gjendje shume te mire.

Cmimi 60.000 leke

Ina +355 69 662 4170

540344_214302348671937_2063101178_n.jpg
 


WhatsApp
Back
Top