• OKAZION , NE RRADHIME. SHITET TOKE, ME PAMJE NGA DETI 302.000 €

Vlore
Nr. Njesia - Zona me e afert?
Tipi
truall ne bregdet
Siperfaqja m²
2743 m²
Cmimi Euro
302000
Ne zonen e Rradhimes shitet toke me siperfaqe 2743 m2.

Toka ndodhet ne largesi 150 m2 nga deti

Zona ku ndodhet toka eshte nje zone shume e kerkuar dhe e lakmuar për investime të ndryshme

Disponon dokumentacion te plote hipotekor

Per me shume informacione kontaktoni ne numrin +355692033500.

Billion3212
 


WhatsApp
Back
Top