• Mundesi Investimi: 💥 Shitet: 1+1 (Shkolla e Kuqe - siper Pazarit te Ri) me Hipoteke - Pllt i ri *Cilesi Premium: Dorezohet (fund Maj 2024)

Cmimi Euro
102000
Shitet: Super Apartament 1+1 (Shkolla E Kuqe - Siper Pazarit Te Ri) 💥 Me Hipotekë 💥 | Ndertim Qe Mbaron Në fund te muajit MAJ 2024, Pallat 4 Katësh, 2 Hyrje Në Kat & Ashensor Modern | Mundësi Extra Blerje Garazh | Cilësi E Lartë Ndërtimi | Dorëzohet Me Parket Ac5 Dhe Dyer / Dritare , Instalime Premium Inkaso, instalime elektrike Gjermane, Sistem Kapot Etj.

*** Apartamenti mund te Blihet me Kredi nga cfaredolloj banke, pasi eshte me Certifikate prenesie !!! ***

Q4365

Te Dhenat E Ndarjes:

- 1 Dhome Gjumi
- 1 Sallon + 1 Kuzhine
- 1 Tualet
- 1 Ballkon

- Sip Totale: 57.3m2
- Sip Neto: 47m2
- Kati:3
- Katet E Pallatit: 4
- Pallat I Ri
- Viti I Ndertimit: 2023
- Ashensor: Po


Karakteristika:

Super Apartament 1+1+1 Ballkon, Mbaron Në Mars 2024 Pallat 4 Katësh 2 Hyrje Në Kat Afër Shkollës Së Kuqe, Rruga Dervish Hekali

- Ka Dhe Mundësi Extra Blerje Garazh
- Cilësi E Lartë Ndërtimi
- Dorëzohet Me Parket Ac5
- Me Dyer Dritare
- Ashensor Modern 4 Vëndsh
- Shumë Qetësi Pasi Ka Pak Hyrje Në Total 9 Më Kat Janë Vetëm 2 Hyrje

Extra:

- Në Super Vendodhe Afër Qendrës , Gjimnazit Partizani
- Afër Pazarit Të Ri
- Dalje Në Unazë


Ka Mundësi Blerje Parkimi Me Çmim Extra

* Nxitoni ** Është Një Super Mundësi Me Çmim oferte, + Me Hipotekë


Cmimi: 102.000 Euro

Tel Ose Whatsapp: 0692448606
 


Contact WhatsApp
Back
Top