• Marriott Tirana kerkon Punonjes ne Lavanderi, Sanitar/e, Ndihmes Kuzhinier, Kamarier/e ne Restorant.

Tirane
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Banakier | Kamarier
 2. Hostes | Prezantuese | PR
 3. Hoteleri
 4. Kuzhinier/e & ndihmes
 5. Recepsionist/e
 6. Sanitare | Pastrim | Mirembajtje
Eksperienca
vetem me eksperience
Tirana Marriott Hotel po zgjeron ekipin dhe eshte duke rekrutuar!
 1. Sanitar/e per Ambientet e Perbashketa
 2. Kamarier Restoranti
 3. Kamrier per Sherbimin ne Dhome
 4. Ndihmes Kuzhinier
 5. Ndihmes Pasticier
 6. Recepsionist Turn i Nates
 7. Portier
Nese jeni te interesuar per pozicionet si me siper dhe te tjera dhe per t' u njohur me ne detaj,
ju lutem klikoni ne linkun Marriott careers page: https://jobs.marriott.com/marriott/jobs

ose na kontaktoni me mesazh ne WhatsApp: 069 808 43 23
BEHU PJESE E FAMILJES MARRIOTT NE TIRANE!
 


Apply WhatsApp
Back
Top