• Lezhe, shes toke tek LAGUNA E PATOKUT 12.500 m², 125.000 Euro

Lezhe
Nr. Njesia - Zona me e afert?
Tipi
toke
Siperfaqja m²
12500 m²
Cmimi Euro
125000
TOKE NE SHITJE TEK LAGUNA E PATOKUT!
ID: Billion2724
Shitet toke + truall per cdo lloj ndertimi, me siperfaqe 12500 m2, me hipoteke, prone pa konflikte, vetem nje pronar. NJE OKAZION IDEAL per te ndertuar shtepi me kopesht apo bahçe , per pushime ne çdo stine te vitit afer detit, sidomos, per te gjithe ata, qe nuk jane rezidente te perhershem ne Shqiperi. Fshati Gurez, rreth 3 km. larg nga Laguna e Patokut dhe 2 km larg nga vendi ku bashkohet " Rruga e Kombit" me Autostraden Tirane -Shkoder. Mund te shitet edhe e ndare ne dy pjese nga 6 dylym.

Per cdo informacion na kontaktoni ne +355692033500.
 


WhatsApp
Back
Top