• Kurse programimi per femije

Shero Academy ofron kurse programimi per femije per grupmoshat 4-6 &7-10 vjec.
Kursi zhvillohet dy here ne jave perkatesisht ne ditet E Merkure & E Premte, orari 17:30.
nje mundesi per te mesuar dhe argetuar.

Adresa: Komuna Parisit, Kompleksi Kika 2, Tirane

Per me shume info na shkruani ne adresen tone te emailit : shero.academy.al@gmail.com
 


Contact
Back
Top